ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6896 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pavel Zedníček slavil při natáčení seriálu Jedna rodina

0 jsk 8.11.2023

Na place seriálu Jedna rodina oslavil třiasedmdesáté narozeniny představitel Boba herec Pavel Zedníček, kterého přátelé neoslovují jinak než jako Čmaňu. Kolegové se ho rozhodli překvapit a v nestřežený okamžik mu přispěchali na plac popřát.

„Vůbec jsem to nečekal, podařilo se jim to ututlat od rána až do odpoledne. Překvapilo mě to, bylo to moc milý a hezký. Jsem jim za to vděčný, že na mě mysleli,“ sdílel své první dojmy Pavel Zedníček.

Na narozeninové oslavě nemůže chybět dort, takže nás zajímalo, jestli má oblíbený herec rád sladké: „Abych řekl pravdu, nejsem úplně dortový typ. Nicméně tenhle byl výborný, takže jsem ho s chutí sežral,“ tou překvapivější součástí oslavy byla striptérka: „To se mi ještě opravdu nestalo, že bych měl na narozeninách striptérku. Ale nebylo to špatný. Klukům ze štábu se po ní teď stýská,“ dodal pobaveně herec.

Slečna striptérka nebyla na place Jedné rodiny primárně kvůli Zedníčkovým narozeninám, ale na skutečný důvod její návštěvy si budou muset diváci ještě pár týdnů počkat.