ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Paula Simona a jeho manželku zatkli

0 jsk 30.4.2014

Amerického hudebníka Paula Simona o víkendu zatkli za výtržnictví. Spolu s ním policie zadržela i jeho manželku Edie Brickellovou. Důvodem byla jejich agresivní hádka. Při pondělním soudním líčení se už ale drželi za ruce.

Pár zatkli v sobotu v New Canaane ve státě Connecticut poté, co do jeho domu někdo zavolal policii, protože se hádal. „Agresivita byla na obou stranách,“ uvedl během tiskové konference policejní šéf Leon Krolikowski a dodal, že na policejní stanici zatelefonoval někdo přímo z domu, ve kterém se incident odehrál.

Dvojice, která se vzala v roce 1992, přišla už ale v pondělí k soudnímu jednání případu usmířena. „Jsou tu spolu a vycházejí dobře. Tito lidé mají úžasný život a ještě nikdy neměli takové problémy,“ řekl právní zástupce páru Allan Cramer. Podle rozhodnutí soudce se přelíčení bude opakovat 16. května.

Jdeme domů a půjdeme se podívat, jak náš syn hraje baseball,“ uvedl po přelíčení dvaasedmdesátiletý Simon, který spolu s osmačtyřicetiletou manželkou, známou zejména díky působení v kapele Edie Brickell & New Bohemians, vychovává tři děti.

Tagy: