ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30191 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Paul McCartney: Je neuvěřitelné, že jsme napsali všechny ty písně – byli jsme dětmi!

0 Redakce 13.2.2009

Krátce po svém vystoupení na pódiu Staples Center behem ceremoniálu Grammy 2009 za bubenického doprovodu Davea Grohla (Foo Fighters, ex-Nirvana), Paul McCartney odpovídal na otázku, jak z dnešního pohledu hodnotí tvorbu The Beatles.

 „Myslím si, že je překrásná,“ odpověděl sir McCartney Paul reportérovi z Billboardu v době, kdy už v zákulisí probíhala backstage show. „Svým způsobem mě udivuje, že jsme to napsali, protože jsme byli dětmi.“ Jak sám dál v rozhovoru uvedl, píseň  Yesterday je dle jeho vlastních kritérií jeho nejpovedenější. „Probudil jsem se jednou ráno ze snu… Nevím, odkud to přišlo… Ale věřím v kouzlo,” svěřil se muzikant. Bývalý brouk, který také byl nominován na Grammy, ale zůstal nakonec s prázdnou, byl dál už velmi stručný ve svých odpovědích ohledně pozvání na Coachellu, první americký festival, kterého se ve své kariéře zúčastní. Na otázku, jak bude vypadat jeho plánovaný setlist, odvětil jen: „Zahraji to, co se mi bude zdát adekvátní v daném okamžiku. Nikdy neplánuji.

Kolem McCartneyho se dále řešilo jeho oblečení na ceremoniálu a podobně jako Diamonda také dobročinnost. Muzikant totiž dorazil v tričku, které navrhla jeho dcera Stetlla – a příští měsíc právě tento kus oblečení se vydraží na charitativní aukci pro Comic Relief. Fotku na její přední straně udělala již nežijící první manželka Paula Linda a jsou na ní orávě Paul, John Lennon, George Harrison a Ringo Starr – s klaunskými nosy.