ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25439 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Paul McCartney bude hrát v Pirátech z Karibiku

0 jsk 31.3.2016

Bývalý člen skupiny Beatles a momentálně úspěšný sólista Paul McCartney se představí v pátém snímku ze série Piráti Karibiku. Informoval o tom filmový portál Deadline. Podle něho přidali tvůrci do filmu novou scénu, v níž má třiasedmdesátiletý McCartney údajně důležitou roli.

Režii dobrodružné komedie s názvem Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales mají Norové Joachim Rønning a Espen Sandberg. V roli kapitána Jacka Sparrowa se opět objeví Johnny Depp. Role z předešlých filmů série si zopakují i ​​Geoffrey Rush a Orlando Bloom, nově se v sérii představí Javier Bardem, Brenton Thwaites a Kaya Scodelariová. Snímek se má do českých kin dostat 25. května 2017.

První film série s názvem Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly měl premiéru v roce 2003. Vysloužil si pět nominací na Oscara a nominaci na Zlatý glóbus. V roce 2006 přišlo do kin pokračování s podnázvem Truhla mrtvého muže, které tvůrcům přineslo Oscara za vizuální efekty a další tři nominace. Později vznikly filmy Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007), jenž si vysloužil dvě oscarové nominace, a Piráti Karibiku 4: Na vlnách podivna (2011).