ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7033 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V pátek začne AIR Festival. Představí se KSHMR či Timmy Trumpet

0 Redakce 26.7.2017

Příznivci taneční scény už odpočítávají dny do letošního ročníku AIR Festivalu, jenž se odehraje 28. a 29.července ve Festivalparku v Hradci Králové a který opět nabídne plejádu světových DJských es.

Více než dvěma desítkám účinkujících budou letos vévodit jeden z nejžádanějších DJů současnosti – KSHMR (na snímku), který vystoupí v Čechách vůbec poprvé, a australská hvězda Timmy Trumpet, který pravidelně okupuje přední příčky hitparád. Sekundovat jim budou MAKJ (kalifornský rodák ostřílený z pódií největších světových tanečních festivalů) či Madison Mars, který si prožije svoji českou live premiéru.

Dále se návštěvníci mohou těšit například na ruské trio Swanky Tunes, které si zahrálo mj. s Aviciim nebo Jonase Adena a Brooks, které podporuje Tiësto. Z Nizozemí si to na AIR namíří Hardwellův objev Jayden Jaxx a z Maďarska duo Stadium X, které taky nechybí na žádné velké akci – Sziget a Tomorrowland nevyjímaje. Martin Garrix, hlavní hvězda loňského AIR Festivalu, našla pro změnu zalíbení v obrovském balkánském talentu Matrodovi a Armin van Buuren v argentinském duu Heatbeat.