ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15561 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Parkway Drive v dubnu ve Foru Karlín

0 jsk 8.7.2020

Každá jejich koncertní zastávka je nezapomenutelná. Nejinak tomu jistě bude i 12.dubna příštího roku, kdy se australští Parkway Drive po dvou letech vrátí do pražského Fora Karlín. Tentkrát posíleni o hostující Hatebreed a Crystal Lake. Vstupenky jsou k zakoupení za 1190 korun exkluzivně v síti Ticketmaster.

Parkway Drive vydali od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne šest studiových desek, které všechny bodovaly v prodejním žebříčku ARIA v první desítce. Posledním z nich byla nahrávka Reverence z roku 2018, která kapele v cenách ARIA Awards vynesla druhé vítězství v kategorii Nejlepší hard rock/heavy metalové album.

V listopadu loňského roku skupina ohlásila dokumentární film Viva the Underdogs, který mapuje patnáctiletou cestu Parkway Drive za slávou, od jejích hardcoreových počátků až po ovládnutí evropských festivalů v roce 2019, a bez příkras zachycuje vzlety i pády kapely, spory i euforii z dosažených úspěchů.

V březnu se dokument, jenž se po celém světě promítal v kinech jen po jednu jedinou lednovou noc, dočkal stejnojmenného soundtracku, který přinesl záznam vystoupení Parkway Drive na Wacken Open Air v roce 2019 a tři skladby nazpívané frontmanem Parkway Drive Winstonem McCallem v němčině.