ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16928 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Paris jako Kylie

0 Redakce 4.12.2008

Paris Hilton, bohatá dědička sítě hotelů Hilton váhá, u koho vydá své nové album.

Paris Hilton oficiálně oznámila, že je její druhé studiové album hotové. Jen nedokáže upřesnit termín jeho vydání, jelikož není ani jasné který label se ujme jeho distribucí. V rozhovoru pro Entertainment Weekly hvězda dále prozradila, že všechny písně na albu napsala sama a producentskou práci odvedl Mike Green (Paramore). „Zní hodně tanečně, jako Kylie Monogue,” popsala své nové písně Hilton.

Debutové album blonďaté celebrity Paris spatřilo světlo světa v roce 2006 prostřednictvím jejího vlastního labelu Heiress Records. Trocha špatných zkušenosti donutila Paris, aby zauvažovala nad jiných schématem realizace novinky. „Stále to řeším a nejsem si jistá, s kterým vydavatelstvím budu pracovat, ” svěřila se zpěvačka.

Když před dvěma roky vyšla deska Paris, grafitti výtvarník Banksy a člen formací  Gorillaz a Gnarls Barkley Danger Mouse, zaměnili obsah 500 kopií alba nahrávkou s vlastními interpretacemi skladeb slečny Hiltonové a v bookletu se objevila koláž polonahého těla zpěvačky s hlavou psa.