ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21115 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Papa Roach vydají v březnu novou desku a zastaví se v Praze

0 Redakce 3.3.2009

Nová deska  amerických Papa Roach nazvaná Metamorphosis je smělým voláním do zbraně.

Multiplatinová kalifornská pětice, která má na kontě i nominaci na cenu Grammy, právě vydává své nejzásadnější album, nespoutanou ostrou zemitou desku, která si nebere servítky.

Od svého náhlého vpádu na americkou kytarovou scénu v roce 2000 Papa Roach prodali celkem osm milionů desek a stali se pojmem na světovém hard-rockovém nebi. Jejich hity jako Last Resort, Forever, Getting Away with Murder nebo Scars všechny vstoupily do první desítky americké singlové hitparády za výrazné podpory rádií od východního pobřeží až do jejich rodné Kalifornie.

Zpěvák Jacoby Shaddix o novém albu říká: „Najdete tu poctivý hard-rockový mazec s přechody do punku a metalu. V nových věcech je plno groove a agresivity, jaké od nás znáte, ale je v nich i plno nového.

 Kytarista Jerry Horton dodává, že se kapela tentokrát otevřela všemožným vlivům: "Chtěli jsme prozkoumat všechna možná zákoutí hudby. Na albu je i trochu bluesu, trochu progrese, je to naše zatím nejrozmanitější deska.

Fanoušci mohli poprvé slyšet nový materiál z nahrávky Metamorphosis během loňských koncertů Papa Roach na putovním festivalu kapely Motley Crüe a také na Youtube, kde se video k singlu Hollywood Whore dočkalo ještě před oficiálním vydáním milionu diváků.

 „Poslechnout si desku je jedna věc, ale když přijdete na náš koncert, je to skoro jako rituální zážitek. Dokážeme přenést atmosféru klubu na velké pódium a i z malého klubu dokážeme pro lidi vytvořit arénu,“ říká zpěvák Jacoby.

Přesvědčit se můžete  v klubu ROXY, kde se Papa Roach zastaví v rámci turné k nové desce  Metamorphosis.

LD


7.6. 2009 – Praha, Roxy