ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22297 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pam Rabbit splnila přání fanoušků a vydala letní píseň o lásce

0 jsk 11.7.2022

Pam Rabbit má za sebou debutové album Mom, I’m Lost a úspěšné spolupráce s Benem Cristovaem, Adamem Mišíkem i kapelou Slza. Nyní představuje singl s názvem Stuck in the Cloud, na němž opět spolupracovala s producentem Filipem Vlčkem.

„Stuck in the Cloud je snad můj první pozitivní lovesong od roku 2017. Vůbec písně jako tyhle nepíšu, ale zrovna jsem měla hezké období s přítelem, tak mě chytla múza,“ přibližuje Pam Rabbit s tím, že sebevědomí dodělat track jí dali fanoušci na TikToku, kterým se líbil refrén, který na oblíbené sociální síti sdílela.

Česká píseň s anglickým názvem a frázemi dostala i kosmický videoklip, který si Pam Rabbit zrežírovala a oblékla se pro něj do vlastnoručně vyrobeného skafandru.

Zpěvačka, vlastním jménem Pamela Narimanian, pravidelně osciluje mezi českou a anglickou tvorbou. Nejnovější singl je kombinací obou jazyků. „Dlouho jsem hledala, jak psát českou muziku tak, aby mě to bavilo zpívat stejně jako anglicky a myslím, že jsem ten způsob našla. Pro starší lidi možná bude výslovnost trochu nepříjemná, ale je to jen o zvyku,“ vysvětluje. „Hudba je kultura a kultura se mění, jinak by to byla nuda. Ale lidi z mé generace a mladší jsou na tuhle češtinu zvyklí a nebude to pro ně nic divného…doufám.“

 

Tagy: ,