ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7219 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pam Rabbit je tváří kampaně

0 jsk 10.3.2023

Pam Rabbit je česká zpěvačka známá přesahem do režie, scénáristiky a songwritingu. Svými česko-anglickými písněmi oslovuje české i zahraniční publikum, kterému se představila v letošním ročníku Eurovize s písní Ghosting. Pam Rabbit je jednou z nejaktivnějších umělkyň u nás a nyní je v nominaci na Objev roku hudebních Cen Anděl.

Nyní se stala součástí globální Apple Music kampaně Women Behind the Music, která upozorňuje na největší producentky, skladatelky a umělkyně jež vytvářejí vlastní cestu v odvětví ovládaném muži. Mezi tyto inspirativní ženy posouvající hranice a měnící pravidla hry se za Českou a Slovenskou republiku Pam Rabbit zařadila a dostala tak jedinečnou podporu od Apple Music prostřednictvím Songwriter playlistu, jenž se skládá z písní, na nichž se produkčně či jinak autorsky podílela. Kampaň startující 8. března Mezinárodním dnem žen bude trvat po dobu celého měsíce – měsíce oslav žen.

„Je skvělé, že Apple Music oslavuje ženy napříč hudební branží: producentky, skladatelky, mix,master engineers a další součásti hudebního světa, který v zákulisí převážně patří mužům. Doufám, že tahle kampaň, která díky Apple Music vznikla, nainspiruje budoucí, ale i současné umělkyně, aby se pustily do produkování a nečekaly na nikoho. Tenhle měsíc patří ženám, tak se podívej, kdo je v hudbě vůdčí silou a inspirací. Díky, Apple Music!“ říká zpěvačka.

Tagy: