ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27884 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Padla poslední klapka retro seriálu České televize Vyprávěj

0 Richard Winter 10.5.2013

Na zámku v Dobříši padla poslední klapka retro seriálu České televize Vyprávěj. V posledním díle páté řady se 14. června rozuzlí zápletky v rodinných vztazích. Oblíbený pořad, který v průměru dosud sledovalo 1,2 milionu diváků, by mohl znova ožít v knize nebo ve filmu.

Závěrečná epizoda seriálu Vyprávěj, který se vysílá od roku 2009, nabídne svatební obřad, při němž se na obrazovce sejdou všechny hlavní postavy. “Za poslední rok jsme na place tolik herců neměli. Jsou tady opravdu všichni hlavní herci,” uvedl vedoucí scenárista Vyprávěj Rudolf Merkner.

V seriálu si zahráli mimo jiné Roman Vojtek, Veronika Freimanová nebo Hana Vágnerová, které se po natáčení bude stýskat.  Někteří z herců seriálu Vyprávěj by se mohli objevit v chystané První republice, na kterou se teď pořádají castingy. Seriál, který mapuje období mezi lety 1918 až 1945, se na obrazovkách objeví v průběhu příštího roku.

Podobnost obou seriálů je jen v mapování historie. První republika bude spíše než na nostalgii stavět na silném příběhu a detektivní zápletce. Cílem je zároveň ukázat podobnost s nedávnou minulostí.

Tagy: