ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16284 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Padla poslední klapka komedie Ženská pomsta

0 jsk 8.6.2020

Na Den dětí padla na Severní Moravě poslední klapka filmu Ženská pomsta, jehož premiéra je plánovaná 9. září 2020. Natáčení začalo 4. listopadu loňského roku v Praze a postupně se přeneslo až k finální scéně, která se točila na Moravě. Poslední klapka padla v nádherném prostředí Beskyd, kam museli filmaři a tvůrci natáčení přesunout z původně plánované lokace v přímořském středisku.

„Za vše v podstatě může korona a nouzový stav. Jsme rádi, že jsme díky rozvolňování opatření mohli, byť v náhradním prostředí, film dotočit,“ říká producent Petr Šiška.

Eva Vejmělková, která si ve filmu zahrála jednu z hlavních rolí podvedené manželky a zároveň je i spoluautorka scénáře, říká: „Mám radost z hereckého obsazení. Všichni jsme si rozuměli lidsky i profesionálně. A navíc jsme byli v rukou vynikajícího štábu, který se o nás pečlivě staral. Moc bych si přála, aby do kina přišly ženy všech generací a podívaly se společně s námi na problém nevěry z humorného nadhledu, protože lepší než slaný pláč, je sladká pomsta. A nepřiberete po ní…“

Režisér filmu a spoluautor scénáře Dušan Rapoš potvrdil slova své manželky Vejmělkové: „Bylo to fajn. Celý štáb včele s mými skvělými kamarády producentem Petrem Šiškou a kameramanem Davidem Ployharem odvedl profesionální práci a do filmu o ženské solidaritě dal i něco navíc. Své srdce, talent a trpělivost. Také jsem měl tu čest dělat Ženskou pomstu s výbornými herci, které to bavilo, na place panovala pohoda a já bych rád, aby se tato pohoda přenesla taky do filmu a potěšila diváky. A to nejen ženy. Do kina zvu také pány, aby věděli, co všechno jsou schopné provést podváděné ženy svým nevěrným mužům, když spojí své síly…“.

Kromě Vejmělkové se v hlavních hereckých rolích představí Mahulena Bočanová a Jana Paulová, Robert Jašków, Miroslav Etzler a Petr Rychlý.