ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4669 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Padesát odstínů pokračuje románem Grey. Opět trhá rekordy

0 Richard Winter 11.2.2016

Jedna z nejočekávanějších kniha tohoto roku, erotický román Grey, vychází před svátkem svatého Valentýna. Celosvětový fenomén nejúspěšnější knižní série posledních let Padesát odstínů pokračuje a román Grey trhá opět rekordy v prodejnosti jak v USA, tak ve Velké Británii.

Nakladatelství XYZ očekává enormní zájem čtenářů i v Česku a knihu tiskne v nadstandardním nákladu přes 100 tisíc kusů. Miliony čtenářů a čtenářek mají nyní možnost prožít známý příběh Padesát odstínů šedi pohledem komplikovaného a charismatického Christiana Greye.

Série Padesát odstínů se s více než 125 miliony prodaných knih stala celosvětovým fenoménem. Také román Grey zbořil hranice prodejnosti; v USA a Velké Británii bylo dosud podáno přes 2,5 milionů výtisků. Ve Velké Británii se Grey stal navíc historicky nejrychleji se prodávajícím titulem. Statisícových prodejů dosáhla trilogie i v České republice – Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody se prodalo téměř 600 000 kusů.

Autorka E L James odhaluje v románu Grey motivace chování a jednání Christiana Greye. Díky jeho tajným touhám a snům se před čtenáři odvíjí známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony fanoušků po celém světě a odhalil mnohá partnerská tabu.

Tagy: , ,