ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5126 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Osmá léčba Ronnieho Wooda

0 Redakce 2.2.2010

Kytarista britských Rolling Stones Ronnie Wood se už poosmé odebral pod lékařský dohled, aby absolvoval novou odvykací léčbu. Na jedné klinice v Londýně se bude snažit zbavit svých problémů s alkoholem.

Naposledy se o to pokusil v červenci 2008, když se mu několik týdnů předtím rozpadlo třiadvacet let trvající manželství se ženou Jo. Kytarista se v té době seznámil s mladou ruskou barmankou Jekatěrinou Ivanovou, která se stala jeho partnerkou.

Dvaašedesátiletý Wood se rozhodl přihlásit na kliniku poté, co byl v prosinci loňského roku zatčen v souvislosti s pijáckým extempore, které vyvrcholilo v napadení přítelkyně. Podle informací tisku měl Wood Ivanovou škrtit v jedné restauraci. Ta se s ním poté rozešla.

Podle listu Daily Mail má  velký vliv na Woodovy kroky jeho kolega z kapely Mick Jagger. Prý mu pomáhal vždy, když jeho problémy rostly a byl to on, kdo jej přiměl i k dalšímu léčení.

Nedávno se v tisku objevila informace, že další člen Rolling Stones Keith Richards už čtyři měsíce abstinuje. Formace současně dementovala zprávy o tom, že by letos vyrazila na koncertní turné. Nevyloučila ovšem, že se tak stane v roce 2011.

JŠp