ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12697 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Original Vintage Orchestra nabídne energickou show

0 jsk 5.8.2020

Big band Original Vintage Orchestra renomovaného jazzmana Petra Kroutila rozehraje 20. září v pražském Lucerna Music Baru energickou hudební i taneční show. Kapela hraje unikátní styl, kterým je dynamický swing s přesahy do popu, rocku, taneční hudby či punku.

Petr Kroutil si pro tuto příležitost přizval speciální hosty, kterým zaranžoval písničky na míru. Jimi budou Michal Malátný z Chinaski a herec a muzikant Dalibor Gondík. Dále vystoupí Hostivický pěvecký sbor a devět tanečnic. Na pódiu se tak během jediného večera setká na padesát umělců. To vše v nápadité režii a humorné moderaci filmového režiséra a stálého hosta kapely Jiřího Vejdělka.

Patnáctičlenný big band v čele s Petrem Kroutilem vystoupí v tradiční sestavě. Po jeho boku publikum rozparádí také černošský zpěvák, losangeleská hvězda Chuck Wansley, dívčí vokální trio Hot Sisters a skvělá tanečnice Nikol Mikesková.

Jedná se o koncert, jenž se měl uskutečnit původně 19. dubna. Vstupenky jsou v prodeji, dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.