ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8099 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

One Man Show Ondřeje Rumla

0 Redakce 26.1.2017

Ondřej Ruml koncem uplynulého roku vydal a cappella album Nahubu. Se skladbami z něj a dalšími hudebními lahůdkami nyní vystupuje v programu One Man Show. Svoje schopnosti a talent rovněž zanedlouho předvede v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Rumlovo album Nahubu je unikátní v tom, že v něm nebyl použitý jediný hudební nástroj.

Návštěvníci koncertů si u Ondřeje Rumla na nadstandard zvykli už při jeho dosavadních vystoupeních. Nyní mají příležitost přesvědčit, jak zvládne repertoár ze svého alba (a další kusy) naživo v programu One Man Show. Nejbližší koncert je již 26. ledna v Plzni, dále například v pražském divadle Rokoko 28. března. Ještě před pražským koncertem si Ruml  zopakuje part Měsíce, který se svým kamarádem, jazzovým hudebníkem a skladatelem Matejem Benkem nazpíval pro album Planety. Všichni protagonisté tohoto unikátního projektu se po roce znovu sejdou v Lucerna Music Baru, aby vesmírnými písničkami potěšili všechny děti od 0 do 100 let.

Hudebník, zpěvák a skladatel Ondřej Ruml se bude od jara každý týden objevovat také na televizní obrazovce v roli některé z domácích či zahraničních pěveckých hvězd. Vedle Marthy Issové, Martina Dejdara či Aleše Hámy přijal účast v nové řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Tagy: