ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5916 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

One Direction vydají druhé album

0 Petr Hašek 1.11.2012

Co do prodeje alb a popularity nejúspěšnější boyband současnosti, londýnská kapela One Direction, vydá 12. listopadu své druhé studiové album Take Me Home.

Kromě toho, že na něm opět spolupracovala s Ramim Yacoubem & Carlem Falkem, Edem Sheeranem a Tomem Fletcherem, najdeme na desce také skladby od Dr. Lukea, Shellbacka nebo Tobyho Gada. Očekává se, že Take Me Home upevní pozici boybandu jako mezinárodního popového fenoménu.

24. září představili One Direction první singl Live While We’re Young. Ten se okamžitě po vydání stal nejrychleji prodávaným singlem v historii vůbec, a již po pár hodinách od uvedení do prodeje se usídlil na prvním místě hitparád ve více než padesáti zemích světa. Od té doby je ze skladby celosvětový hit, který kromě prodejnosti boduje i v singlových hitparádách.

Na jaře 2013 One Direction vyjedou na už beznadějně vyprodané turné po Velké Británii, během něhož odehrají i devět koncertů v londýnské O2 Aréně. Jejich debutové album Up All Night vyšlo v listopadu loňského roku.

JŠp