ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7698 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ondřej Pšenička uvádí online magic show Magnolia

0 jsk 4.6.2021

Ondřej Pšenička je jediným českým kouzelníkem, který pravidelně vystupuje ve slavném hollywoodském Magic Castlu a trojnásobným vítězem populární americké magic show Fool Us. Nyní uvádí unikátní online show Magnolia, na kterou bude k zakoupení pouhých 30 vstupenek!

„Videohovor nemusí sloužit jen k pracovní schůzce či setkání s přáteli. Můžete se jeho prostřednictvím i skvěle pobavit. Nebo zažít magický zážitek,“ říká Pšenička a již brzy to hodlá dokázat. 24. července uvede ve světové premiéře unikátní online show Magnolia, kterou vytvořil výhradně pro platformu Zoom.

Celé představení, které objevuje nečekané možnosti nejpoužívanější konferenční platformy, bude probíhat živě. Pokaždé tak bude originální a diváci se mohou těšit na interaktivní show, která je vtáhne navzdory digitálním zábranám.

Pro umocnění osobního zážitku bude divácká kapacita omezena a do prodeje uvedeno pouhých třicet virtuálních sedadel. Součástí vstupenky bude obálka s rekvizitami, díky kterým si publikum bude moci magii přenést až do svých domovů.

(foto: Martin Večeřa)