ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15788 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ondřej Pivec zavítá v rámci turné i do České republiky

0 Redakce 10.10.2017

Ondřej Pivec, producent, hudebník a skladatel, v české kotlině známý především jako jazzový klávesista a hráč na Hammondovy varhany, je jedním z hrstky Čechů, kteří získali v hudebním světě ocenění nejvyšší – Grammy, a to za spolupráci s americkým zpěvákem Gregorym Porterem za jazzové album Take me to the Alley.

Pokud zrovna neprodukuje nové album ve studiu a nejezdí po světě s Gregorym Porterem, koncertuje se svou americkou kapelou Kennedy Administration a výjimečně také zavítá do České republiky na pár koncertů se svou první kapelou Organic Quartetem.

Letošní podzim je pro Pivce opravdu nabitý, čeká jej turné k debutové desce Kennedy Administration. Většina turné se odehrává v Evropě, ale kapela zavítá i do Ruska nebo třeba Azerbajdžánu. Do České republiky přijede jak v říjnu právě s Kennedy Administration, tak také v listopadu s Organic Quartetem, se kterým letos v květnu pokřtil výroční desku Terms and Conditions Apply k desátým narozeninám vydavatelství Animal Music.

„Jsem moc rád, že jsme Organic Quartet vzkřísili a že je stále tolik fanoušků, které tím bavíme. Do Evropy a hlavně domů do Čech se samozřejmě už moc těším, na domácí vývar od maminky, ale také na fanoušky a na všechny zážitky, co nás čekají jak s Kennedy Administration, tak s Organic Quartetem,“ řekl Pivec. „Zahrát si s takovými muzikanty, jako jsou ti z Organic Quartetu, pro mě byla vždy čest a velká výzva,“ poznamenal saxofonista Jakub Doležal z Organic Quartetu.

Pivcovy koncerty v České republice:
18. 10. Praha – The Loop Jazz Club, Jazzové klausury
7. 11. Trutnov – Jazzinec International Festival, (Ondřej Pivec & Kennedy Administration)
9. 11. Praha – Struny Podzimu, Club Le Royal (Ondřej Pivec & Kennedy Administration)
14. 11. Ostrava – Heligonka (Ondřej Pivec Organic Quartet)
15. 11. Olomouc – Jazz Club Tibet (Ondřej Pivec Organic Quartet)
16. 11. Brno – Metro Music Bar (Ondřej Pivec Organic Quartet)
17. 11. Praha – Jazz Dock, (Ondřej Pivec Organic Quartet)