ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20307 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ondřej Fencl oslaví kulatiny koncertem

0 jsk 5.8.2021

Zpěvák, klavírista, kytarista, skladatel, textař, hudební manažer a publicista Ondřej Fencl oslaví v sobotu 7. srpna velkým koncertem na domácí scéně v jihočeských Chotěmicích své čtyřicátiny. V rámci letního programu Vesnického klubu Vaška Koubka vystoupí ten večer se svou kapelou Hromosvod, slavit se ale bude i po koncertě.

„Narodil jsem se 8. srpna v sedm ráno. Jak znám Chotěmice, po oficiální produkci se plynule přesuneme na bar a pak k ohýnku s kytarami… do mých čtyřicetin se tudíž nejspíš propijeme a prozpíváme,“ glosuje Fencl.

Hromosvod brázdí festivaly a letní scény o sto šest, v Chotěmicích nejspíš dojde i na křest nedávného alba Na kraji nebe. Jako hosty lze očekávat mnohé spřátelené muzikanty, zajisté i místního guru Koubka.

„Největším dárkem pro mě je a vždycky bude, když lidi dorazí na koncert a pak se společně s námi upřímně a bezstarostně poveselí. V tom jsou Chotěmice jedinečné místo. Koncertuju tam během léta několikrát, potkal jsem tam svou ženu, ostatně, měli jsme tam i svatbu, na níž nám hráli Buty a Lenka Dusilová. To místo přitahuje vše dobré. Přijeďte, bude to, věřím, báječný večírek,“ uzavírá Fencl.

(foto: Mia Feres)