ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11221 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ondřej Brzobohatý přesouvá Symphonicum Tour na jaro

1 Redakce 30.10.2015

Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý si na letišti v Šanghaji v Číně zlomil malíček na levé ruce. Proto musí přesunout listopadové Symphonicum Tour  na jaro.

Zpěvák k tomu napsal: “Vážení přátelé, ozývám se vám ze Šanghaje, kde jsem vystupoval. Měl jsem na letišti nehodu a zlomil jsem si malíček na levé ruce. Od té doby uplynulo pár bolestivých hodin… Bolestivých ani ne tolik kvůli samotnému zranění, které je sice nepříjemné, ale rozhodně ne životu nebezpečné. Pár bolestivých hodin kvůli tisícům z vás, kteří jste si zakoupili vstupenky na Symphonicum Tour 2015. Je to můj srdeční projekt, na kterém pracuji se svým technickým týmem a jednotlivými organizátory skoro rok.”

“Ano, asi bych mohl koncerty fyzicky odehrát jednou rukou, do konce roku zbývá ještě několik desítek jiných vystoupení, která podobně odehraji, ale v rámci Symphonicum Tour to v žádném případě nejde. Vy jste věnovali svůj čas, energii a finance, abyste si užili dvouhodinový absolutní hudební zážitek, a já si toho vážím natolik, že musím po zralé úvaze celé turné se symfonickým orchestrem přesunout na březen a duben 2016. Koncerty v žádném případě nerušíme – přesunujeme je a budeme doufat, že nové terminy pro vás budou přijatelné. V opačném případě vám samozřejmě pořadatelé vrátí vstupné. Omlouvám se vám a děkuji za pochopení a vstřícnost – stejně jako děkuji organizátorům, hostům a svému realizačnímu a muzikantskému týmu. Ondřej Brzobohatý,” dodal.