ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9929 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ondřej Brzobohatý končí turné a ohlašuje projekt Universum

0 Redakce 21.4.2016

V pátek 22. dubna uzavře koncerty v ostravském Divadle Jiřího Myrona Ondřej Brzobohatý Symphonicum Tour 2016. Odstartoval ho začátkem března plzeňským koncertem a představil se v devíti městech v Čechách a na Slovensku. Většina koncertů byla vyprodaná.

Spojení Brzobohatého a jeho kapely se symfonickým orchestrem Epoque Orchestra pod taktovkou japonského dirigenta Chuhei Iwasakiho doplnili dva hosté, zpěváci Václav Noid Bárta a Peter Cmorik. Záznam z koncertů v Hudebním divadle Karlín vyjde v říjnu na CD a DVD v limitované edici České televize, která ho také odvysílá.

Po pátečním finále čeká Brzobohatého dlouhá koncertní pauza. Tu ukončí až prosincová vystoupení k připravovanému projektu Universum. V prodeji jsou zatím termíny 4. prosince v brněnském Sono centru, 11. prosince v ostravském Gongu a 18. prosince v pražském Foru Karlín.

Projekt Universum zahrnuje novinkové autorské album a turné. Pro něj Ondřej připravil nejen pozměněnou sestavu svého hudebního tělesa čítajícího patnáct muzikantů, ale i několik hostů, jejichž jména zatím zůstávají tajemstvím.