ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5585 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Odmítl hrát s Metallikou kvůli zdraví svého syna

0 Redakce 6.10.2011

Christopher Ward nedávno prozradil, že měl dvakrát nabídku zastoupit ve skupině Metallica baskytaristu Jasonu Newsteda. V obou případech ji ale odmítl, čehož prý později nikdy nelitoval.

Bývalý baskytarista punkových Ramones to přiznal v rozhovoru pro blog TheGreatSouthernBrainfart.com. Řekl, že nabídky to byly lákavé, on je nicméně odmítl z rodinných důvodů.

„Poprvé mě kontaktovali krátce po odchodu Jasona, podruhé po nějaké době, když se jim předtím nikoho nepodařilo sehnat. V té době ale u mého syna diagnostikovali autismus, takže jsem věděl, že v žádném případě nebudu moci opouštět rodinu na delší čas. Mluvil jsem o tom s lékařem a ptal se ho, jestli by se má rodina beze mě obešla. On mi na to řekl, že můj syn bude vyžadovat stále stejné rituály, což znamená, že když se ráno probudí, bude chtít vidět oba své rodiče, bude muset chodit stále do stejné školy, mezi stejné děti a podobně. Všechny změny mu prý budou škodit. Prostě jsem to nemohl udělat. Stav mého syna se od té doby dost zlepšil. Chodí normálně do školy a s kamarády zakládá vlastní kapelu. Ničeho nelituju, i když hrát s Metallikou by bylo skvělé,“ řekl Ward.

JŠp