ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7063 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Oasis trénují tělo i velkohubá prohlášení

0 Redakce 11.8.2008

Liam Gallagher rozjel sólovou pormokampaň k nové desce Oasis tradičně divokým způsobem. Deníku Times sdělil, že před vydáním nového alba, které bylo hlášeno na 6. října toho roku, omezuje svůj bujarý život lva salonů a začíná trénovat.“Minulý týden byl můj hlas jako pytel hoven,“ svěřil se Liam Timesu a dodal, že chce, aby comeback byl velkolepým úspěchem. „Šel jsem do sebe. Tučné lajny, tuny cigaret a nesmyslné kecy o tom samém celou noc a každou noc nejsou pro můj hlas vůbec dobré. Když je dobrej, nikdo na něj nemá. Když jsem na tom ale špatně, pořád jsem o kousek lepší než Pete Doherty (Libertines)“.

Ve stejném rozhovoru označil fanoušky Radiohead a Coldplay, v současnosti považovaných za největší britské kapely, za nudné a ošklivé. Učinil tak v narážce na vlastní novinku Oasis: „Vyměkl jsem, ale ne tím způsobem jako Coldplay nebo Radiohead. Nemůžu říct, že bych je nenáviděl, nepřeju jim nic zlého. Akorát mi jejich fanoušci připadají nudní a oškliví, navíc se evidentně vůbec nebaví.

Nové album Oasis Dig out Your Soul vyjde 6. října 2008 na vlastním labelu kapely Big Brother Recordings. Předcházet mu bude singl The Shock Of The Lightning, který vychází 29. září.

red