ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13595 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Oasis se opět rozpadli

0 Redakce 1.9.2009

Velkou hádkou a radikálními prohlášeními skončila účast Oasis na Eurostar v Paříži. Minulý pátek 28. srpna se Noel vyjádřil o Liamovi jako o zas—ém idiotovi a oznámil, že s Oasis končí.
"Říká se, nikdy nepracujte se zvířaty a dětmi. Nikdo ale nezmínil zas—é idioty," řekl Noel  svému známému poté, co se málem popral se svým bratrem. Pak se pustil do Liamových aktivit v módním průmyslu: "Myslím, že mu všechny ty modelingové serepetičky pěkně vlezly na mozek. Je fakt skvělé čekat, až Liam dokončí svou novou kolekci podzim/zima."

Podle britského bulváru The Sun se hádka odehrála v reakci na to, že Liam dorazil na setkání s Noelem opilý a byl jím nařčen z neprofesionality. Sprška výčitek se snesla i na doprovod, protože prý nedokázal na Liama dohlédnout. Reakce na sebe nenechala čekat – Liam začal nadávat na Noelovi děti. Mladší z Gallagherů následně hodil po bratrovi kytaru. Ten ji chytil, zuřivě rozmlátil na malé kousky a odešel.

Aktuální vývoj kolem Oasis připomíná jejich velký rozchod z roku 2000, kdy také došlo k hádce, urážkám Noelovy dcery Anais a následnému odchodu Noela z kapely.

PS