ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18860 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Oasis se měli rozpadnout dřív

0 Redakce 8.3.2010

Liam Gallagher je přesvědčen o tom, že by bylo lépe, kdyby k rozpadu kapely Oasis došlo ještě předtím, než v srpnu loňského roku vyvrcholily jeho spory s bratrem Noelem, rovněž členem slavné britské formace. Kapela se definitivně rozpadla poté, co se sourozenecké duo pohádalo před vystoupením ve Francii.

S odstupem času si myslím, že to, co se stalo, bylo dobré. Kdyby se to nestalo, stále bychom se v kapele nenáviděli a nic bychom nebyli schopni udělat. Teď, když jde všechno dál, si myslím, že to byl dobrý krok. A myslím také, že jsme to měli udělat dříve, protože bych bez bratra byl schopen tvořit mnohem lepší věci, než jaké jsme dělali. Určitě bychom byli dál,“ říká Liam Gallagher.

Zpěvák, který se rozhodl navázat na tvorbu Oasis společně s baskytaristou Andym Bellem a kytaristou Gemem Archerem v sestavě nově pojmenované formace, se přes svou úvahu o „ztrátě času“ těší na to, až vyjedou s novým materiálem a vydají společně nový albový počin. Práce mu prý pomáhá získat klid po bouřlivém loňském létě.

JŠp