ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30644 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

O5 a Radeček jdou do větších sálů

0 jsk 17.1.2023

Kvůli velkému zájmu o vstupenky přesouvá šumperská kapela O5 a Radeček koncerty chystaného valentýnského turné do větších sálů. V Šumperku však ani stěhování z divadla do prostornějšího kina nepomohlo a koncert je měsíc a půl dopředu vyprodaný. Kapela se proto rozhodla přidat další vystoupení.

Turné s názvem Romantický smyčce na Valentýna je věnované všem zamilovaným, ale i těm, kteří lásku hledají. Kapela z podhůří Jeseníků je zahájí 13. února v Liberci, následovat bude pražský Palác Žofín (14. 2.), Šumperk (15. 2.) a tečku napíše 16. února vystoupení v koncertní síni Moravské filharmonie Olomouc.

„Děkujeme našim úžasným fanouškům, že musíme řešit tyhle příjemné starosti s přidáváním koncertů a sháněním větších sálů. Prodej lístků je pro kapelu upřímnou reflexí, jestli mají lidé o naši muziku zájem a my si moc vážíme toho, že mají,“ říká s úsměvem zpěvák Tomáš Polák.

Pro skupinu to bude historicky první turné, na kterém představí své písně za doprovodu smyčcového tělesa olomoucké filharmonie Ceremony String Quartet, které dodá koncertu jedinečnou atmosféru.

„Jako kapela jsme srdcem rockeři, ale zrovna ty největší hity máme o lásce. Proto jsme se rozhodli pro romantické turné, na kterém zazní ve smyčcových aranžích písně jako Vloupám se, Praha, Máš mě na svědomí, Sex ve sprše a samozřejmě nebude chybět ani aktuální rádiový hit Romantický smyčce, po kterém jsme celé turné pojmenovali,“ dodal zpěvák Tomino Polák.