ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28934 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

O2 arena přivítá na koncertu Bena Cristovaa jubilejního návštěvníka

0 jsk 23.9.2022

O2 arena v Praze, největší česká hala, posouvá další návštěvnickou hranici a brzy přivítá již dvanáctimiliontého diváka. Stane se tak na koncertě českého zpěváka Bena Cristovaa, jenž v O2 areně vystoupí 1. října.

„Máme velkou radost, že počet diváků neustále roste a akce v O2 areně fanoušky baví. Letos v období od dubna do června k nám dorazilo více než 350 tisíc návštěvníků a jednalo se dokonce o historicky nejúspěšnější čtvrtletí z hlediska návštěvnosti,“ pochvaluje si Robert Schaffer, předseda představenstva společnosti Bestsport a ředitel O2 areny.

Vzhledem k programu akcí, dosavadní návštěvnosti a prodejům na další koncerty je už teď jasné, že jubilejní dvanáctimiliontý návštěvník projde branami O2 areny při koncertě Bena Cristovao v sobotu 1. října.

„Máme pro něj připraveno několik dárků. Pozveme ho mimo jiné na některou z dalších zajímavých akcí v O2 areně, při té příležitosti ho ubytujeme v našem novém hotelu Stages, který stojí jen pár kroků od haly a určitě mu ukážeme i zázemí největší české arény. V plánu toho ale máme ještě více,“ tvrdí Schaffer.

(foto: Bestsport)