ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4735 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

O víkendu proběhne Trnkobraní, Rockování i Natruc

0 jsk 23.8.2013

Předposlední prázdninový víkend nabízí několik pozoruhodných hudebních akcí. Ve Vizovicích proběhne v pátek a sobotu tradiční Vizovické Trnkobraní. Akce začne dnes v 17 hodin, a to koncertem skupiny UDG (na snímku). V dalších hodinách se představí například Visací zámek, Pražský výběr, Chinaski, Vypsaná fixa a další.

V Mnichovicích nedaleko Prahy se v sobotu od 10 hodin odehraje 8. ročník Rockování. V areálu Halašák se na dvou pódiích představí na dvacet skupin. Hlavní hvězdou bude německá kapela Bonfire. Domácí scénu budou reprezentovat Debustrol, Prowizorium, Törr nebo Harlej. Festival také nabídne scénu účastníků soutěže Skutečná liga. Představí se kapely Coolers, Koblížci, ATD, Bek Ofis, Dilated, Artvox, Lola beží, Kyanid a Bezpatyboty.

Na Kmochově ostrově v Kolíně začne v sobotu v pravé poledne festival Natruc. Hrát se bude na třech pódiích a hlavními hvězdami akce jsou Tata Bojs, Kamil Střihavka, Skyline, Kolínský big band s Ondřejem Rumlem, Imodium, Dymytry a další.

Festival České hrady.cz pokračuje v pátek a sobotu na Bezdězu. V pátek zahrají Mňága a Žďorp, Portless nebo David Koller, v sobotu pak Kryštof, Inékafe, Tomáš Klus, Aneta Langerová a další.