ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11022 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

O sexuálních aferách bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu vznikne film

0 Redakce 7.2.2012

Americký režisér Abel Ferrara připravuje film o sexuálních aférách, které zničily kariéru bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna. Uvedl to v rozhovoru pro list Le Monde. V hlavních rolích se představí Gérard Depardieu a Isabelle Adjaniová.
Adjaniová bude podle režiséra hrát manželku Strausse-Kahna, známou francouzskou novinářku Anne Sinclairovou. Ta stojí pevně po boku svého muže, přestože je zřejmý sukničkář a k některým nevěrám se již veřejně přiznal.

Podle režiséra Ferrery půjde o film o sexuální závislosti politiků, mocných chlápků. Postava prý bude směsicí Berlusconiho, Clintona a Strausse-Kahna. S Depardieum se již setkal v listopadu a pokládá ho za "geniálního" herce, který má vše, co filmový tvůrce může od herce očekávat. Natáčení má začít v červnu a bude probíhat v Paříži, Washingtonu a New Yorku. Scénář je prý hotový a opírá se o zprávy v tisku i vlastní zdroje.

Francouzský levicový politik Strauss-Kahn se podle loňských průzkumů mohl stát prezidentem v letošních volbách. 62letého muže však loni v květnu obvinila pokojská newyorského hotelu ze sexuálního znásilnění. Jeho politickému pádu nepomohlo ani to, že žaloba pokojské byla stažena. Politik je navíc podezřelý v dalších sexuálních kauzách ve Francii.

rwi