ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5735 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nový start Louise Tomlinsona, hvězda One Direction přijede poprvé do Prahy

0 jsk 16.12.2020

Uplynulý rok byl pro britského zpěváka Louise Tomlinsona zásadní. Jako poslední člen One Direction totiž vydal svou debutovou desku Walls. Na té se oproti své dřívější popové tvorbě nechal inspirovat érou devadesátkového britpopu. Jeho pražský koncert se uskuteční 26. srpna 2021 ve Foru Karlín, jako support vystoupí Only the Poets. Vstupenky (990 Kč) budou v prodeji od 18. prosince na stránce Fource.cz nebo u prodejce Ticketmaster.

Od doby, kdy nejúspěšnější popová kapela dvacátého prvního století One Direction ohlásila v roce 2015 pauzu, stihl Louis Tomlinson vydat několik úspěšných singlů, které bodovaly na nejvyšších příčkách britské hitparády. Jako host se objevil ve skladbě Just Hold On producenta Steva Aokiho, píseň Back to You s hostující zpěvačkou Bebe Rexhou nasbírala na streamovacích službách téměř půl miliardy přehrání.

Svůj sólový debut vydal Tomlinson až letos a na desce představil novou autorskou polohu. „Chvíli mi to trvalo, než jsem zjistil, kým chci být, namísto sledování úspěchů v hitparádách jsem začal naslouchat svému srdci,“ nechal se slyšet pro americký časopis Rolling Stone.