ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5630 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nový klip Thoma Artwaye je složen z domácích videí

0 jsk 4.12.2023

Český zpěvák a písničkář Thom Artway přichází s novou písní Zavolej, kterou věnuje svému synkovi Damiánovi. V osobním vyznání mu slibuje, že ho v budoucnu za jakékoli situace podpoří a bude mu oporou. Píseň doprovází videoklip složený z nově objevených rodinných záběrů ze zpěvákova dětství.

Videoklip velmi emotivně spojuje vzpomínky na chvíle s rodinou a setkání nejen u vánočního stromku a první hudební krůčky v životě Thoma Artwaye. Singl Zavolej spoluprodukovala Beata Hlavenková a posluchači ho najdou na novém, prvním česky zpívaném, albu Thoma Artwaye, které vyjde v únoru 2024.

„Zavolej jsem napsal jako dopis do budoucnosti pro svého syna Damiána,” říká Thom Artway. „Zpívám o tom, že se na mě bude moct obrátit v jeho dobrých i zlých časech a že ho vždy podržím. Že mu prostě vždycky vezmu telefon. Není to ale jen o mém synovi, ale je to také vzkaz všem dětem všech milujících rodičů, že jsou tu pro ně.”

Píseň spoluprodukovala skladatelka a hudebnice Beata Hlavenková, se kterou Thom Artway spolupracuje na nové desce u šesti písní. „S Beatou jsme se seznámili na songwriting campu, kde jsme po večerech poslouchali naše oblíbené interprety a zjistili jsme, že si hudebně velmi rozumíme. Je skvělá nejen jazzová klavíristka, skládá hudbu do velkých filmů. Naopak já vlastně neumím pořádně noty a všechno jedu podle intuice. A i přesto jsme si hudebně sedli a pracujeme spolu na mé první české desce,” zdůrazňuje Thom Artway.