ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12869 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nový film Quentina Tarantina bude v Cannes

0 jsk 6.5.2019

Film režiséra Quentina Tarantina Once Upon a Time in Hollywood (Tenkrát v Hollywoodu) se jako dlouho očekávaný soutěžní snímek představí v premiéře na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Když umělecký ředitel francouzského festivalu Thierry Fremaux oznamoval minulý měsíc oficiální výběr filmů, doufal, že Tarantino stihne svůj snímek dokončit včas, aby se mohl prezentovat na festivalu, kde před pětadvaceti lety získal jeho Pulp Fiction: Historky z podsvětí hlavní cenu festivalu Zlatou palmu.

„Báli jsme se, že film nebude hotový,“ sdělil Fremaux. „Nicméně Tarantino, který čtyři měsíce neopustil střižnu, je skutečným, loajálním a dochvilný dítětem Cannes.“

Film Once Upon a Time in Hollywood by měl jít do amerických kin 26. července. Jeho děj se odehrává v Los Angeles v šedesátých letech minulého století a hlavní roli si v něm zahrají Leonardo DiCaprio jako televizní herec a Brad Pitt jako jeho dlouholeté kaskadérské dvojče. Hrát v něm bude i Margot Robbieová jako Sharon Tateová, herečka, kterou v roce 1969 zavraždili stoupenci zločince Charlese Mansona.
Festival v Cannes začne 14. května premiérou filmu Jima Jarmusche The Dead Don’t Die. Potrvá do 25. května.