ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4697 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Novou posilou seriálu ZOO je Jana Bernášková

0 jsk 14.2.2024

V seriálu ZOO, který běží na Primě, došlo ke změně. Po odchodu Lucie Polišenské coby Elišky je potřeba nové síly, která by se starala o žirafy. Své místo tak v zoo nachází Julie Krátká v podání Jany Bernáškové.

Ta si do seriálu přináší tajemství, které si zatím nechá pro sebe a ostatním se jím nechlubí. Je trochu tichá, zakřiknutá a v zoo neplánuje zůstat dlouho. Je to přece jen záskok za Elišku. A první dojem na své kolegyně moc neudělá.

„Julie má svoje tajemství, které je velké, a zatím ho nikomu neřekne,“ naznačuje osud své postavy Jana Bernášková. Ta se coby Julie v zoo hlavě schovává. Její manžel ji týrá, a tak se svým malým synem Ivanem uteče a v zoo hledá nové útočiště. Na každém místě a v práci vydrží jen tři měsíce a hned nato za sebou maže stopy.

Jenže přijde nečekané přátelství se Sid (Michaela Pecháčková) a Julie se rozhodne jí pomoci v odhalení Mártyho (Martin Preiss). S podobnými typy má své zkušenosti, jenže se přiblíží její tříměsíční lhůta a Julie ví, že je čas posunout se zase o dům dál, aby je despotický manžel nenašel. To, zda se Julie rozhodne zůstat a postavit se svým strachům, si Jana Bernášková prozatím nechá pro sebe.