ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7191 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

November 2nd pokřtí album dvakrát

0 Redakce 23.8.2011

Nový koncertní  program podtržený speciálním designem pódia, exkluzivní  zahraniční hosté a jako předkapela někdejší frontman populárního Cirkusu Praha Brad Stratton s úplně novým uskupením. Tak bude vypadat zářijové turné hranicko-pražské kapely November 2nd na propagaci nové desky Night Walk with Me, se kterou jí pomáhala známá písničkářka Suzanne Vega.

Právě spojení  české skupiny s Vegou bude pokračovat i na turné. K November 2nd se totiž připojí její dvorní bubeník Doug Yowell, který hraje také se Seanem Lennonem nebo Norah Jones. Kromě něj řady November 2nd v září rozšíří další Američan, kytarista Steve Walsh (hraje s Norah Jones či Erasure), jež novinku kapely produkoval.

V rámci turné November 2nd čerstvé album Night Walk with Me na dvou místech zároveň pokřtí. Poprvé 7. září v pražské Malostranské Besedě a o den později pak v divadle Stará Střelnice v Hranicích. Na obou místech vystoupí jako speciální host frontman kapely Cirkus Praha Brad Stratton se svým novým projektem.

„Už se nemůže dočkat, až s kapelou vyrazíme na cesty. Kvůli turné jsme nazkoušeli všechny písničky z nové desky, které nás moc baví hrát, a přidali jsme k nim skladby, které jsme s kapelou už nějakou dobu neměli v koncertním playlistu. Samozřejmě, že kromě toho zazní i písně, které lidé chtějí na našich koncertech slyšet, třeba Tomcat Blues, Cut Up nebo Run,“ říká zpěvačka November 2nd Saša Langošová.
 
Plán turné  November 2nd

7. 9. Praha – Malostranská beseda
8. 9. Hranice – Divadlo Stará střelnice
9. 9. Ostrava – Parník
10. 9. Přerov – Výstaviště
10. 9. Štětí – Husovo náměstí
14. 9. Písek – Divadelní kavárna
15. 9. Pozlovice – Ogar
16. 9. Uherský Brod – Kino Máj
17. 9. Mělník – Náměstí Karla IV.

tz