ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5872 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

November 2nd mají nový videoklip a chystají se na koncert se Skunk Anansie

0 jsk 7.7.2022

Česká kytarová kapela November 2nd v čele se zpěvačkou Alexandrou Langošovou přichází s novým videoklipem. Ke skladbě I Feel Love ho natočil režisér a kameraman Richard Řeřicha.

Děj zasadil do prostředí lesa deformovaného neonovým digitálním světlem, ve kterém ožívají hračky z dětství. Písnička, která se objeví na připravovaném čtvrtém albu kapely, zazní i 11. července na Špilberku, kde November 2nd zahrají jako host britské kapely Skunk Anansie.

Režisér Richard Řeřicha s kapelou spolupracoval už na ceněném klipu Run z druhého alba. V podstatě od té doby hudebníci usilovali, aby s nimi uznávaný český filmař mohl točit znovu. Kvůli jeho vytížení se to podařilo až letos.

„Už z prvního návrhu scénáře jsme byli nadšení. Společně máme rádi temné a trochu ujeté věci. Navíc Richard přivedl na natáčení skvělý štáb, další herce i tanečníky. Natáčení v nočním lese byl sám o sobě zážitek a výsledek vypadá báječně,“ říká zpěvačka Saša Langošová.

„Video je oslavou neonového digitálního světa s archetypálními modely postav z dětských nočních můr. V tomto bizarním Snu noci svatojánské se snoubí analogové snímání prostřednictvím optiky sedmdesátých let a barvené chemie digitálního řetězce, který nabízí současnost,“ říká k tomu režisér Richard Řeřicha, který video se svým týmem natáčel na Berounsku, Vysočině a v Praze.