ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5658 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové album Toxique se jmenuje Outlet People

0 Redakce 17.9.2010

Outlet People je název nové, v pořadí druhé desky pražské popové skupiny Toxique. Na trhu se objeví již 24. září a kapela slibuje příjemné písničky i zřejmý zvukový posun. Křest kolekce se odbude netradičně na pražském Designbloku 9. října. Bude to současně úvodní koncert nadcházejícího Outlet People Toxique Tour 2010.

Při křtu kapela veřejnosti představí dosud utajovanou novou a komplexní image, která vznikla ve spolupráci se Studiem Najbrt. Turné potom zavede Toxique nejen do českých klubů, ale i do Velké Británie, kde odehrají čtyři koncerty. Připravili i tradiční vánoční koncert, který se odbude v pražském Paláci Akropolis 1. prosince.

Na přelomu září a října by se měla také začít prodávat exkluzivní limitovaná edice obuvi Botas vyrobená podle kolektivního návrhu Toxique. I tvůrci filmu Román pro muže se rozhodli pro spolupráci s kapelou a ve filmu zazní hned tři její písně.

Toxique jsou zpěvačka Klára Vytisková, kytarista Patrick Karpentski, klávesista Viliam Béreš, baskytarista Jan Lstibůrek a bubeník Roman Vícha.

JŠp