ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17310 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové album The Killers se bude jmenovat Battle Born

0 Petr Hašek 5.9.2012

Téměř čtyři roky nechala americká kapela The Killers fanoušky čekat na novou desku, kterou nazvala honosně Battle Born.

Její vydání je ohlášeno na 17. září a dočkáme se dvanácti, respektive čtrnácti nových písní. Pilotní singl Runaways, který doprovází i nádherné video, se v rádiích hraje již od července.

Frontman Brandon Flowers pauzu od poslední desky kapely The Killers, která vyšla v listopadu 2008, vyplnil sólovým albem, následně se muzikanti opět sešli a začali psát nové písně. Deska Battle Born, kterou kapela začala natáčet v květnu minulého roku doma ve svých studiích v Las Vegas, má několik producentů.

V jejich seznamu nechybí taková zvučná jména jako Daniel Lanois, Steve Lillywhite, Damian Taylor, Stuart Price nebo Brendan O’Brien. Následnou mixáž si vzal na starost Alan Moulder, který se podílel mimo jiné i na prvních dvou albech kapely The Killers. Kromě písně Runaways deska přinese dalších jedenáct autorských písní. Kdo si ji pořídí v deluxe verzi, získá dvě další bonusové skladby Carry Me Home a Prize Fighter a k tomu ještě i remix písně Flesh And Bone.

V průběhu září kapela absolvuje po Evropě sice několik koncertů, na velké světové turné, které by mělo zamířit na starý kontinent na delší dobu, si budeme muset počkat až do příštího roku…

rwi