ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10367 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové album Plain White T’s

0 Redakce 9.12.2010

Americká pop-rocková  kapela Plain White T’s byla doposud spojována především s jedním obrovským hitem. Skladba Hey There Delilah udělala z této partičky v roce 2007 téměř přes noc obrovské hvězdy. Nyní se formace vrací nejen s novým hitem, ale natočila i zbrusu nové studiové album. Nová deska pětičlenné kapely z Illinois se jmenuje Wonders Of The Younger a vyšla v pondělí 6. prosince. Přináší celkem čtrnáct písní a její vydání uvedl singl Rhythm Of Love.

I když to Plain White T’s dokážou na koncertech pořádně rozbalit a považují se hlavně za rockovou kapelu, na zmiňovaném pilotním singlu nové desky se opět představují z té romantičtější stránky. Příběh této písně je velmi podobný příběhu hitu Hey There Dalilah. I skladba Rhythm Of Love byla napsána frontmanem Tomem Higgensonem, který chtěl udělat dojem na dívku svého srdce. Úspěchu na první poslech chytlavého singlu napomáhá i velmi zdařilé video, které kapela natočila na pláži společně ve společnosti svých přátel.

Krátce po vydání alba se Plain White T’s vydají na velké světové turné, kde nové písně představí svým fanouškům. Evropské zastávky jsou předběžně naplánovány na léto příštího roku…

tz