ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7543 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové album Metalliky uslyší fanoušci den před vydáním

0 jsk 3.3.2023

Americká formace Metallica nachystala novinku. Její deska 72 Seasons vyjde v pátek 14. dubna. Ale už v předvečer, ve čtvrtek 13. dubna, budou mít fanoušci z celého světa včetně Česka příležitost zajít do kina na její speciální předpremiéru, a to i v Dolby Atmos ve vybraných kinech. Do českých kin tuto globální událost distribuuje společnost Aerofilms.

Všech dvanáct nových skladeb o celkové délce sedmdesáti sedmi minut si budou moci fanoušci vychutnat i v prostorovém zvuku Dolby Atmos. Každou píseň bude doprovázet videoklip a rovněž exkluzivní komentář členů kapely. Prostě jedinečný a neopakovatelný zážitek, který si žádný z fanoušků kapely, jedné ze čtyř největších thrashmetalových skupin světa, ujít.

„Pro fanoušky Metalliky je to obrovská příležitost slyšet nové album mezi prvními. Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součástí tohoto historického globálního okamžiku, propojení Metalliky s jejími fanoušky prostřednictvím tohoto přenosu,“ uvedla Kymberli Frueh, ze společnosti Trafalgar Releasing, která se v minulosti postarala mimo jiné o kinodistribuci dokumentu S&M², který mapoval obnovené spojení kapely a symfonického orchestru města San Francisco.

Tagy: