ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5112 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové album Bring Me The Horizon

0 jsk 27.5.2024

NeX GEn je nejnovější odhalenou kapitolou britské skupiny Bring Me The Horizon, která bude hlavní hvězdou letošního ročníku festivalu Rock for People. Kapela na něm expanduje jak hudebně, tak koncepčně.

Navazuje na album Post Human: Survival Horror z roku 2020, na němž spolupracovali Yungblud, Nova Twins, Babymetal a Amy Lee z Evanescence a které obsahuje hity Teardrops a Obey. Zvukově je nové album úderné, zatímco vokály frontmana Oliho jsou jeho dosud nejmelodičtější.

Bring Me The Horizon vstoupili do roku 2024 výbušným startem, když na svém dosud největším turné po britských arénách zahráli více než sto čtyřiceti tisícům fanoušků ve Velké Británii a Irsku, získali cenu Brit Award za nejlepší alternativní a rockový počin, oznámili první stadionovou show v brazilském São Paulu a nyní překvapivě vydali nové album.

Pod povrchem alba se toho skrývá tolik, co mohou ti, kteří to dokáží postřehnout, odhalit. „Je to skutečné koncepční album s plnohodnotným příběhem, který navazuje na první desku, ale koncept je skrytý a pohřbený,“ říká kapela. „Některé lidi to nebude zajímat, ale pro některé by to mohlo být jako svépomocná kniha. Je tam spousta věcí, některé jsou docela jasné, ale spousta je jich záhadných a skrytých. Lidé na to budou muset přijít sami.“