ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17061 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nova rozšiřuje internetové zpravodajství o živé vysílání TN Live

0 Redakce 29.4.2021

Televize Nova představuje TN Live, rozšíření svého internetového zpravodajství na webu TN.cz. Podstatou bude živé vysílání, které bude propojovat aktuality, reportáže z terénu, Televizní noviny, přímé přenosy důležitých a zajímavých událostí či speciální magazíny a pořady připravované speciálně pro TN Live. Na tuto novinku se mohou diváci těšit již od 3. května. Na TN Live uvidí své oblíbené tváře známé z televizních obrazovek, nebudou totiž chybět osvědčení moderátoři, redaktoři a reportéři TV Nova.

„TN Live nám otevírá nové možnosti, jak přinést divákům zpravodajství TV Nova ještě větší množství informací. Budeme živě sledovat dění v České republice a okamžitě na něj reagovat. Doplníme ho o komentáře odborníků, reakce politologů nebo analýzy. Sledovat budeme i počasí a mimořádné události. Síť naši zpravodajů po celé zemi nám to umožní. V rámci TN LIVE budeme nadále vysílat i oblíbené formáty TN.cz, jakými jsou Napřímo a Nastartujme Česko,“ přibližuje podobu vysílání Kamil Houska, ředitel sekce zpravodajství a publicistiky, TV Nova.

„Chystáme ale i další pořady vysílané živě, budeme se věnovat technologiím, vesmíru a dění ve Spojených státech amerických. Díky TN Live si nemusíte zprávy jenom číst, ale můžete je i vidět a slyšet,“ dodává Houska.

Tagy: