ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27353 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nova představila podzimní schéma a řadu nových projektů

0 Richard Winter 27.8.2015

Skupina Nova představila nejen programové schéma následujících měsíců, ale oznámila také přípravu několika nových formátů pro rok 2016. Podzim na TV Nova bude patřit především dvěma velkolepým reality show: V SuperStar hvězdná porota odhalí největší hudební talenty a MasterChef Česko odstartuje kariéru nejlepších českých domácích kuchařů. Se začátkem podzimního programu se mění také vizuální podoba několika publicistických pořadů.

„Jsem rád, že divákům můžeme představit tak silné programové schéma, ve kterém nabídneme pestrou skladbu oblíbených pořadů i premiérových show. Soustředíme se i na další investice do programu a připravujeme další sérii úspěšné Policie Modrava a volné pokračování kriminálního seriálu Expozitura. S produkcí začínáme také u tří úplně nových seriálů a dvou komediálních sérií. Navíc připravujeme novou reality show a zábavní pořady,“ říká Christoph Mainusch, generální ředitel a jednatel skupiny Nova.

Skupina Nova svým podzimním programovým schématem navazuje na úspěšné jaro, kdy znovu potvrdila svou pozici lídra televizního trhu. Hned na úvod sezony se každou středu představí premiérové díly Výměny manželek. K hlavním formátům na TV Nova budou opět patřit zpravodajské Televizní noviny, které doplní publicistické pořady v novém vizuálním stylu – s novým logem, znělkou a z nového studia se představí Víkend, Prásk! i Koření. Chybět nebudou ani nejoblíbenější seriály z vlastní produkce, Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, které diváci najdou v obvyklých vysílacích časech.

Prostor ve vysílání dostanou i očekávané reality show. V reality show MasterChef Česko budou diváci moci sledovat cestu českých domácích kuchařů k velké finanční výhře, vydání kuchařky a titulu MasterChef. Publikum se také seznámí se špičkovými kuchaři s mezinárodními zkušenostmi z michelinských restaurací Markem Fichtnerem, Markem Raditschem a Miroslavem Kalinou, kteří se představí v roli porotců. Zejména mladí diváci si pak přijdou na své u světové pěvecké show SuperStar, ve které Marta Jandová, Ondřej Soukup, Pavol Habera a Klára Výtisková vyberou ty nejtalentovanější české a slovenské zpěváky.

Filmovým divákům Nova připravila premiérové české filmové trháky jako Babovřesky 2 režiséra Zdeňka Trošky a Dědictví aneb Kurva se neříká, volné pokračování kultovní komedie. Podzim dále zpestří komedie režiséra Karla Janáka 10 pravidel jak sbalit holku, Něžné vlny v režii Jiřího Vejdělka nebo Zakázané uvolnění Jana Hřebejka, které doplní hudební pohádka Jana Svěráka Tři bratři.

Ze zahraniční produkce se publikum může těšit na pestrou řadu filmů s hvězdným obsazením, jako jsou akční snímky Ocelová pěst v hlavní roli s Hugh Jackmanem, Pacific Rim: Útok za Zemi, Jack Reacher: Poslední výstřel s Tomem Cruisem, a Expendables: Postradatelní 3 se Sylvestrem Stallonem. Ve filmu Non – Stop bude excelovat Liam Neeson. Děti si určitě zamilují jednu ze světově neúspěšnějších animovaných pohádek podle předlohy Hanse Christiana Andersena Ledové království, která v roce 2014 dokonce získala Oscara a Zlatý globus za nejlepší animovaný film, nebo dobrodružný film Jack a obři. Mladé diváky potěší skvělé komedie Millerovi na tripu, Zkus mě rozesmát a Pařba na třetí, nebo akční snímek Muž z oceli. Kriminální thrillery Lovci mafie, Tísňová linka a Rychlejší jsou další z filmů připravených pro diváky Novy.

Tagy: