ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16134 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nova oslavila devětadvacáté narozeniny

0 jsk 6.2.2023

TV Nova oslavila v sobotu své dvacáté deváté narozeniny. V pátek 4. února 1994 v 19 hodin odstartoval přímý přenos z Národního muzea vysílání první komerční televize v Česku.

Název nové stanice, Nova, byl tehdy vybrán z tisíců návrhů a nápadů zaslaných od diváků. Záhy po svém startu se TV Nova rychle etablovala jako komerční televize s vedoucím postavením na českém televizním trhu.

TV Nova, která už téměř tři dekády baví miliony diváků všech generací, přinesla přes stovky tisíc hodin vysílání, tisíce hodin zpravodajství a publicistiky a desítky tisíc hodin filmů, seriálů, reality show a zábavných pořadů. V průběhu let se rozšířila o několik tematických stanic, které nabízí divákům nejširší spektrum pořadů.

„Jsme pyšní, že jsme už dvacet devět let důležitou součástí životů našich diváků a přinášíme jim kvalitní zpravodajství, zábavu, chvíle napětí i dojetí. Za tu dobu jsme přispěli k rozvoji českého mediálního trhu, vytvořili z TV Nova silnou a stabilní značku, posílili její vedoucí postavení na televizním trhu a dokázali rozšířit její zásah i do online světa,“ říká Daniel Grunt, generální ředitel TV Nova.

Tagy: