ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10102 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nova bude na podzim vysílat Modravu, Ulici, Ordinaci i Specialisty

0 jsk 9.8.2019

Skupina Nova připravila pro diváky v rámci podzimního programového schématu osvědčenou a úspěšnou kombinaci důvěryhodného zpravodajství a publicistiky, kvalitní seriálové produkce i nejlepší zábavy.

Nadcházející sezóna představí nová pokračování divácky nejoblíbenějších seriálů lokální produkce Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, Specialisté a přidá se i premiérová řada televizního hitu ze Šumavy Policie Modrava (na foto). S novým hvězdným obsazením se vrátí velkolepá zábavní show pro celou rodinu Tvoje tvář má známý hlas. Radost, štěstí, lásku, ale i smutek a zklamání přinesou reality show Výměna manželek a Malé lásky.

Úplnou novinkou je série Příběhy českých zločinů odkrývající pozadí reálných kriminálních případů. V přípravě jsou také pokračování pořadů a seriálů Dáma a Král, Mise nový domov, O 10 let mladší, Utajený šéf nebo MasterChef Česko.

„Skupina Nova zůstává i nadále jednoznačným lídrem na trhu! V cílové skupině 15-54 jsme za první pololetí 2019 dosáhli 37 % podílu na sledovanosti a denně oslovíme téměř 4,8 milionu diváků starších čtyř let. Síla našeho úspěchu spočívá v dlouhodobé a stálé programové strategii. Naším cílem je přinášet důvěryhodné zpravodajství i tu nejlepší zábavu pro celou rodinu,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

(zdroj foto: TV Nova)

Tagy: