ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15678 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nouvelle Prague zveřejňuje jména zahraničních kapel a program konference

0 jsk 16.9.2015

Již 6. a 7. listopadu se v prostorách pražského pivovaru Staropramen uskuteční 3. ročník mezinárodního showcaseového festivalu a hudební konference s názvem Nouvelle Prague. Letošními headlinery budou švýcarská elektro-popová kapela Kadebostany a Lenka Dusilová s Baromantikou (na snímku).

Českou scénu budou reprezentovat Mydy Rabycad, Wild Tides, Ghost of You a Sundays on Clarendon Road.

Pro tuzemské fanoušky, kteří vyhledávají nové, neotřelé hudební zážitky, bude velmi očekávaná také informace o zahraničních showcasových interpretech. Těmi letos budou Beasts (ANglie), Beau (USA), James Harries (Anglie), Northeast Party House (Austrálie), The Amazons (Anglie) a The Prettiots (USA). Indii místo původně ohlášených Kraken přiletí zastupovat kapela Studmuffin, nominovaná na tento post partnerským festivalem Mood Indigo.

Nouvelle Prague také zveřejnil kompletní seznam diskusních panelů, které se uskuteční v rámci mezinárodní hudební konference. Názvy letošních panelů jsou Highway 2015 Revisited, Booking stokrát jinak, Sociální sítě & Marketing, Festivalová abeceda pro začátečníky i pokročilé, Brands & Events, Jak maximalizovat příjmy z autorských práv a Ticketing a cashless řešení – hudba přítomnosti.