ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4719 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nouvelle Prague oznamuje termín a partnerství s největším festivalem v Asii

0 Redakce 7.5.2015

Hudební showcaseový festival Nouvelle Prague po dvou úspěšných ročnících vstoupil do třetí roku svého trvání. Akce, která propojuje fanoušky s profesionály hudebního průmyslu, umožňuje talentovaným umělcům z domova i zámoří svojí hudební produkcí oslovit agenty a promotéry v Evropě, a přispívá tak k prolínání kultur různých částí světa.

Nouvelle Prague se letos uskuteční v pátek 6. a v sobotu 7. listopadu, opět v prostorách pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. V rámci letošního ročníku proběhne i letos konference formou diskusních panelů s předními odborníky, vyhlášení hudebních cen Nouvelle Prague 2015 i festivalová část, ve které budou k vidění nadějní interpreti z České republiky a několika zámořských zemí.

V současné době pracuje tým Nouvelle Prague intenzivně na konkrétní podobě letošního programu. Ani během zimních měsíců však vedení Nouvelle Prague nezahálelo a uzavřelo jednání o vzájemné spolupráci s indickým festivalem Mood Indigo Livewire. Ten vznikl v roce 1971 jako studentský festival na Indickém technologickém institutu v Bombaji, během let však vyrostl v největší kulturní akci v Asii a účastní se ho umělci z několika asijských zemí.