ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10032 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nominace MTV Movie Awards ovládl film s upíry

0 Redakce 6.5.2011

Seznam kandidátů na zisk letošních MTV Movie Awards ovládl s osmi nominacemi film Twilight sága: Zatmění. Za ním jsou snímky Počátek se sedmi a Harry Potter a Relikvie smrti 1. se šesti nominacemi. Všechny tři uvedené filmy spolu s Černou labutí a Social Network budou bojovat o prvenství v hlavní kategorii Nejlepší film.

Upírská romance Twilight sága: Zatmění je kromě hlavní kategorie nominována ještě za nejlepší ženský herecký výkon Kristen Stewartové, nejlepší mužský herecký výkon Roberta Pattisona a Taylora Lautnera, dvakrát nejlepší filmový polibek (Kristen Stewartová a Robert Pattinson; Kristen Stewartová a Taylor Lautner), přelomový herecký výkon Xaviera Samuela a nejlepší bojovou scénu (Robert Pattinson vs. Bryce Dallas Howard a Xavier Samuel).

O nominacích rozhodli svými hlasy fanoušci. Ti mohou na internetových stránkách movieawards.MTV až do 4. června hlasovat i o vítězích. Výjimkou je hlavní kategorie Nejlepší film, o níž se bude hlasovat i během vyhlašovacího ceremoniálu. Ten se odbude 5. června v Gibson Amphiteatre v kalifornském Universal City. Uvádět ho bude americký herec a komik Jason Sudeikis.

JŠp