ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6305 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nominace na American Music Awards ovládla Iggy Azalea

0 jsk 15.10.2014

Australská rapperka Iggy Azalea ovládla nominace na American Music Awards, které budou uděleny na slavnostním ceremoniálu v losangeleském Nokia Theatre 23. listopadu.  Má jich šest.

Uchází o ceny v kategoriích Interpret, Nováček, Singl (se skladbou Fancy, kterou s ní nahrála Charli XCX), Nejoblíbenější interpret v popu a rocku, Nejoblíbenější interpret v rapu a hip-hopu a Nejoblíbenější album v rapu a hip-hop (s kolekcí The New Classic).

Po pěti nominacích na American Music Awards mají zpěváci John Legend a Pharrell Williams, kteří se setkali v kategoriích Interpret, Singl, Nejoblíbenější interpret v popu a rocku, Nejoblíbenější interpret v soulu a r&b a Nejoblíbenější album v soulu a r&b. Stejný počet nominací má i Katy Perry, a to v kategoriích Interpret, Singl, Nejoblíbenější interpretka v popu a rocku, Nejoblíbenější album v popu a rocku a Nejoblíbenější interpret adult contemporary.

V kategorii Interpret roku jsou nominováni kromě zmíněných ještě Beyoncé, Luke Bryan, Eminem, Imagine Dragons, Lorde a One Direction. Nováčkem roku se mohou stát, kromě Iggy Azaley, také 5 Seconds of Summer, Bastille, Sam Smith a Meghan Trainor.