ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4927 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Noidova novinka se jmenuje Zem

0 jsk 4.12.2019

Skladatel, zpěvák a herec Václav Noid Bárta vydává třetí studiové album. Pod názvem Zem se na pultech a digitálních službách objeví v pátek 6. prosince. Hlavním tématem jsou živly. Tematicky na sebe navazující skladby doplňuje několik bonusových písní. „Miluju naši planetu a albem Zem jsem chtěl upozornit na její krásy, ale také na to, že není nezničitelná,“ řekl Bárta.

Bonusy jsou jedinou výjimkou v autorství: Hudbu ke všem skladbám napsal Václav Noid Bárta sám kromě písně Jsem s tebou míň než bych chtěl z pera Xindla X a skladbu V zahradě getsemanské si vypůjčil z muzikálu Jesus Christ Superstar, ve kterém již několik sezón hraje. Texty jsou z větší části dílem jeho stálého spolupracovníka, Václava Bárty st., kromě zmíněného Xindla X přispěl jedním textem Tomáš Belko. Noid na album také zařadil svoji vůbec první koledu.

Václav Noid Bárta slaví patnáct let na scéně a při té příležitosti chystá na 16. prosince mimořádný koncert ve Fóru Karlín. Zrekapitulovat jeho dosavadní hudební cestu od počátků s Dolores Clan přes muzikál až po současnou tvorbu mu pomohou Marta Jandová, skupina Dymytry a smyčcové trio Inflagranti.